Skuteczny instruktaż higieny jamy ustnej

Kup szkolenie:

Wyświetlanie 1 – 2 z 2

Strona 1 z 1

Szkolenie Termin .
17.03.2024 Skuteczny instruktaż higieny jamy ustnej
23.06.2024 Skuteczny instruktaż higieny jamy ustnej

Zapraszam do zapisów na profesjonalny instruktaż higieny jamy ustnej. Celem szkolenia jest przegląd artykułów do chemicznej oraz mechanicznej kontroli płytki nazębnej dostępnych na rynku, a także dopasowanie ich do potrzeb pacjenta. Na kursie dowiesz się, w jaki sposób zmotywować pacjenta, aby wrócił do Ciebie na kolejną wizytę oraz wyleczył zęby. Podstawą szkolenia będą praktyczne ćwiczenia oraz praca w grupach. Wszystko, o czym usłyszysz na zajęciach, sprawdzi się w praktyce podczas Twojej pracy zawodowej. W ramach instruktażu higieny jamy ustnej omówimy techniki szczotkowania zębów, porównamy różne urządzenia i preparaty. Na kursie nauczysz się ponadto jak skutecznie komunikować się z pacjentem. Szkolenie zakłada zarówno instruktaż higieny jamy ustnej dla dorosłych, jak i małoletnich pacjentów. Zachęcam do zapoznania się ze szczegółami programu.

Program:

1. Część teoretyczna
  • Budowanie motywacji pacjenta
  • Zasady instruktażu higieny jamy ustnej
  • Wskaźniki higieny jamy ustnej
  • Dobór odpowiednich artykułów do higieny jamy ustnej
  • Mechaniczna kontrola biofilmu
  • Chemiczna kontrola biofilmu
  • Psychologiczne aspekty obsługi pacjenta
  • Trudny pacjent – jak sobie z nim radzić?
2. Część praktyczna
  • Mechaniczna kontrola biofilmu
  • Chemiczna kontrola biofilmu

W cenie szkolenia jest skrypt, przerwy kawowe oraz obiad. Każdy uczestnik otrzymuje certyfikat. Liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejność rejestracji. Szkolenie w grupie 6 osobowej.

Wykładowca:

Anna Drobkiewicz

Dyplomowana higienistka stomatologiczna, z dużym doświadczeniem w pracy w zespole ortodontycznym. Ponad 12 lat związana w pracy zawodowej z profilaktyką oraz ortodoncją. Uczestniczyła w wielu kursach i szkoleniach podnosząc swoje kwalifikacje zawodowe wyznając zasadę, że nie idąc do przodu cofasz się. Swoja prace traktuje jak powołanie, bardzo ważna jest dla mnie bliska relacja z pacjentem motywowanie i wspieranie go przez cały okres leczenia. Od kilku lat zajmuje się również prowadzeniem szkoleń dla higienistek i asystentek stomatologicznych. Współpracuje z prestiżowymi klinikami w Warszawie w zakresie asysty ortodontycznej oraz zabiegów profilaktycznych.

Godziny:
10.00-17.00
Cena:
750 zł
Liczba uczestników: 8

Szeroka oferta szkoleń stomatologicznych

Skuteczny instruktaż higieny jamy ustnej to tylko jeden z elementów mojej oferty szkoleń stomatologicznych. Zapraszam do zapoznania się z pozostałymi kursami dostępnymi w ramach działalności dydaktycznej pod marką “Anita Walczak”:

Gwarantuję profesjonalizm i pełne zaangażowanie wykładowcy w każde szkolenie, a także solidny zastrzyk wiedzy i praktycznych umiejętności dla jego uczestników. Zapraszam do zapisów!

Zapisz się na szkolenie już dziś!

Zdobądź wiedzę, jakiej potrzebujesz