Skuteczny instruktaż higieny jamy ustnej

Kup szkolenie:

Wyświetlanie 1 – 1 z 1

Strona 1 z 1

Szkolenie Termin .
23.06.2024 Skuteczny instruktaż higieny jamy ustnej

Zapraszam do zapisów na profesjonalny instruktaż higieny jamy ustnej. Celem szkolenia jest przegląd artykułów do chemicznej oraz mechanicznej kontroli płytki nazębnej dostępnych na rynku, a także dopasowanie ich do potrzeb pacjenta. Na kursie dowiesz się, w jaki sposób zmotywować pacjenta, aby wrócił do Ciebie na kolejną wizytę oraz wyleczył zęby. Podstawą szkolenia będą praktyczne ćwiczenia oraz praca w grupach. Wszystko, o czym usłyszysz na zajęciach, sprawdzi się w praktyce podczas Twojej pracy zawodowej. W ramach instruktażu higieny jamy ustnej omówimy techniki szczotkowania zębów, porównamy różne urządzenia i preparaty. Na kursie nauczysz się ponadto jak skutecznie komunikować się z pacjentem. Szkolenie zakłada zarówno instruktaż higieny jamy ustnej dla dorosłych, jak i małoletnich pacjentów. Zachęcam do zapoznania się ze szczegółami programu.

Program:

1. Część teoretyczna
  • Budowanie motywacji pacjenta
  • Zasady instruktażu higieny jamy ustnej
  • Wskaźniki higieny jamy ustnej
  • Dobór odpowiednich artykułów do higieny jamy ustnej
  • Mechaniczna kontrola biofilmu
  • Chemiczna kontrola biofilmu
  • Psychologiczne aspekty obsługi pacjenta
  • Trudny pacjent – jak sobie z nim radzić?
2. Część praktyczna
  • Mechaniczna kontrola biofilmu
  • Chemiczna kontrola biofilmu

W cenie szkolenia jest skrypt, przerwy kawowe oraz obiad. Każdy uczestnik otrzymuje certyfikat. Liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejność rejestracji. Szkolenie w grupie 6 osobowej.

Wykładowca:

Anna Drobkiewicz

Dyplomowana higienistka stomatologiczna, z dużym doświadczeniem w pracy w zespole ortodontycznym. Ponad 12 lat związana w pracy zawodowej z profilaktyką oraz ortodoncją. Uczestniczyła w wielu kursach i szkoleniach podnosząc swoje kwalifikacje zawodowe wyznając zasadę, że nie idąc do przodu cofasz się. Swoja prace traktuje jak powołanie, bardzo ważna jest dla mnie bliska relacja z pacjentem motywowanie i wspieranie go przez cały okres leczenia. Od kilku lat zajmuje się również prowadzeniem szkoleń dla higienistek i asystentek stomatologicznych. Współpracuje z prestiżowymi klinikami w Warszawie w zakresie asysty ortodontycznej oraz zabiegów profilaktycznych.

Godziny:
10.00-17.00
Miejsce:
Warszawa
Cena:
750 zł
Liczba uczestników: 8

Szeroka oferta szkoleń stomatologicznych

Skuteczny instruktaż higieny jamy ustnej to tylko jeden z elementów mojej oferty szkoleń stomatologicznych. Zapraszam do zapoznania się z pozostałymi kursami dostępnymi w ramach działalności dydaktycznej pod marką “Anita Walczak”:

Gwarantuję profesjonalizm i pełne zaangażowanie wykładowcy w każde szkolenie, a także solidny zastrzyk wiedzy i praktycznych umiejętności dla jego uczestników. Zapraszam do zapisów!

Zapisz się na szkolenie już dziś!

Zdobądź wiedzę, jakiej potrzebujesz