Anita Walczak

Higienistka stomatologiczna z ogromną pasją do swojego zawodu. Autorka książki pt. Sztuka mycia zębów wydanego przez PZWL Wydawnictwo Lekarskie. Właściciel kliniki stomatologicznej Atelier Uśmiechu w Warszawie. Posiada bogate doświadczenie w pracy z pacjentami, co po kilkunastu latach pracy zaowocowało stworzeniem autorskiego protokołu opieki nad pacjentami.
Założyciel oraz Prezydent Stowarzyszenia Polskiej Akademii Profilaktyki Stomatologicznej w okresie 2016-2019, najbardziej dynamicznie rozwijającej się organizacji higienistek stomatologicznych w Polsce.Oprócz pracy klinicznej prowadzi działalność edukacyjną, publikuje artykuły, współpracuje jako expert z kluczowymi markami na rynku w zakresie profilaktyki. Prowadzi szkolenia, wykłady oraz konferencję.Propaguje nowe standardy pracy higienistki stomatologicznej w zespole stomatologicznym.

Anna Drobkiewicz

Dyplomowana higienistka stomatologiczna, z dużym doświadczeniem w pracy w zespole ortodontycznym. Ponad 12 lat związana w pracy zawodowej z profilaktyką oraz ortodoncją. Uczestniczyła w wielu kursach i szkoleniach podnosząc swoje kwalifikacje zawodowe wyznając zasadę, że nie idąc do przodu cofasz się. Swoja prace traktuje jak powołanie, bardzo ważna jest dla mnie bliska relacja z pacjentem motywowanie i wspieranie go przez cały okres leczenia. Od kilku lat zajmuje się również prowadzeniem szkoleń dla higienistek i asystentek stomatologicznych. Współpracuje z prestiżowymi klinikami w Warszawie w zakresie asysty ortodontycznej oraz zabiegów profilaktycznych. 

Agnieszka Peret

Lekarz dentysta, specjalista periodontolog. Absolwentka Akademii Medycznej w Warszawie.

Od początku pracy zawodowej ukierunkowana na podnoszenie swoich kwalifikacji w zakresie periodontologii. Tytuł specjalisty periodontologa uzyskała w 2013 roku w Mazowieckim Centrum Stomatologii.Intensywnie podnosi swoje kwalifikacje w zakresie nowoczesnych technik chirurgicznego leczenia przyzębia i chirurgii śluzówkowo-dziąsłowej uczestnicząc w licznych kursach. Wykonuje specjalistyczne zabiegi z zakresu periodontologii m.in. : regeneracji kości, pokrycia recesji dziąsłowych, pogłębienia przedsionka, gingiwektomie., Prowadzi specjalistyczny blog dla lekarzy dentystów „Periofans of pink esthetics” oraz wykłady z zakresu periodontologii.

Robert Kruczek

Ukończył Zespół Szkół Fotochemicznych w Warszawie na Wydziale Realizacja Telewizyjna. Posiada ponad 20 -letnie doświadczenie w branży Digital Marketingu. Ze stomatologią związany od 8 lat, dzięki czemu świetnie zna realia i potrzeby zespołów stomatologicznych w obszarze fotografii. Zrealizował wiele projektów marketingowo-szkoleniowych dla branży stomatologicznej w zakresie fotografii oraz video.

Ewelina Olszewska

Koordynator szkoleń organizowanych pod marką Anita Walczak.

Współpracuje z gabinetem Atelier Uśmiechu prawie od początku działalności. Doskonale zna cały zespół wykładowców oraz specyfikę organizowanych szkoleń, dzięki czemu świetnie doradzi w zakresie odpowiedniego szkolenia i planu rozwojowego dla uczestnika.

Wielozadaniowość, komunikatywność oraz radzenie sobie w trudnych sytuacjach powoduje, że idealnie sprawdza się w koordynatora szkoleń. Praca z ludźmi przynosi jej ogromną satysfakcję.