Profesjonalna wizyta higienizacyjna

Wyświetlanie 0 – 0 z 0

Strona 0 z 0

Szkolenie Termin .
Nie znaleziono produktu

Zapraszam do zapisów na szkolenia dla higienistek stomatologicznych. Są to specjalistyczne kursy przeznaczone zarówno dla osób z dużym doświadczeniem w branży, jak i dla osób dopiero rozpoczynających pracę w zawodzie higienistki stomatologicznej, przygotowujących się do samodzielnej pracy z pacjentem. Szkolenia są również idealne dla asystentek stomatologicznych. Podczas swojej pracy zawodowej przeprowadziłam ponad 15 tysięcy wizyt higienizacyjnych. Na podstawie swojego doświadczenia przekazuję kursantom informacje dot. skutecznych rozwiązań w pracy z pacjentami. Na kursie dla higienistek stomatologicznych oraz ich asystentek poznasz tajniki związane z nowoczesnymi aspektami pracy w zawodzie. Na zajęciach dzielę się z uczestnikami szkoleń technikami oraz świeżymi trendami w dziedzinie profilaktyki stomatologicznej i przygotowuję ich do prowadzenia własnej działalności.

Program:

1. Część teoretyczna
 • Indywidualny protokół profilaktyki
 • Etiologia chorób przyzębia
 • Klasyfikacja i diagnostyka chorób przyzębia
 • Wskazania i przeciwwskazania do zabiegu
 • Potrzebne materiały i narzędzia
 • Zasady pracy scalerem i piaskarką
 • Ustawienie operatora i pacjenta
 • Postępowanie z różnymi grupami pacjentów
 • Niechirurgiczne metody leczenia przyzębia
 • Model współpracy higienistki w zespole stomatologicznym
 • Psychologiczne aspekty obsługi pacjenta
2. Część praktyczna
 • Przeprowadzenie wizyty higienizacyjnej

Zajęcia odbywają się w formie zajęć teoretyczno-praktycznych. Podczas części praktycznej uczestnicy pod okiem trenera wykonują samodzielnie zabiegi higienizacji. W cenie szkolenia jest skrypt, przerwy kawowe, kolacja oraz obiad. Każdy uczestnik otrzymuje certyfikat. Liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejność rejestracji. Szkolenie odbywa się w grupie 4 osobowej.

Wykładowca:

Anita Walczak

Higienistka stomatologiczna z ogromną pasją do swojego zawodu. Autorka książki pt. Sztuka mycia zębów wydanego przez PZWL Wydawnictwo Lekarskie. Właściciel kliniki stomatologicznej Atelier Uśmiechu w Warszawie. Posiada bogate doświadczenie w pracy z pacjentami, co po kilkunastu latach pracy zaowocowało stworzeniem autorskiego protokołu opieki nad pacjentami.
Założyciel oraz Prezydent Stowarzyszenia Polskiej Akademii Profilaktyki Stomatologicznej w okresie 2016-2019, najbardziej dynamicznie rozwijającej się organizacji higienistek stomatologicznych w Polsce.Oprócz pracy klinicznej prowadzi działalność edukacyjną, publikuje artykuły, współpracuje jako expert z kluczowymi markami na rynku w zakresie profilaktyki. Prowadzi szkolenia, wykłady oraz konferencję.Propaguje nowe standardy pracy higienistki stomatologicznej w zespole stomatologicznym.

Godziny:
10.00-19.00
Miejsce:
Warszawa
Cena:
1500 zł
Liczba uczestników: 4

Pozostała oferta szkoleń stomatologicznych

Przedstawiane powyżej kursy to nie wszystkie szkolenia stomatologiczne dostępne w ofercie mojego gabinetu. Zapraszam również do zapisów na:

Gwarantuję profesjonalne podejście do zajęć i każdego uczestnika kursu. Inwestycja w moje szkolenia, to inwestycja w swoją przyszłość w zawodzie. Zapraszam do kontaktu!

Zapisz się na szkolenie już dziś!

Zdobądź wiedzę, jakiej potrzebujesz