Asystentka ortodontyczna w praktyce

Zakup kurs

Wyświetlanie 0 – 0 z 0

Strona 0 z 0

Szkolenie Termin .
Nie znaleziono produktu

Jeżeli chcesz rozpocząć pracę w charakterze asystentki ortodontycznej lub zaktualizować wiedzę z tego zakresu, to serdecznie zapraszam do zapisów na profesjonalne szkolenia ortodontyczne pod okiem dyplomowanej higienistki w Warszawie. Kursy z zakresu ortodoncji odbywają się w kameralnych grupach i łączą w sobie teorię z praktyką, dzięki czemu ich uczestnicy są przygotowani do kontynuacji swojej zawodowej kariery na stanowisku asystentki ortodontycznej. Stawiamy na kompleksowe przekazywanie wiedzy w ramach ciekawych i nowoczesnych zajęć, po których praca na ortodoncji nie będzie miała przed Tobą żadnych tajemnic. Poniżej szczegółowy program szkoleń ortodontycznych organizowanych w ramach marki “Anita Walczak”.

Program:

1. Część teoretyczna
  • Wprowadzenie do ortodoncji
  • Narzędzia ortodontyczne
  • Rodzaje aparatów ortodontycznych
  • Postępowanie przy poszczególnych zabiegach
  • Opieka nad pacjentem ortodontycznym
  • Higienizacja pacjenta ortodontycznego
2. Część praktyczna
  • Zakładanie elementów aktywnych (łuków, ligatur, łańcuszków, sprężynek, wiązań)
  • Aktywna asysta ortodontyczna podczas zabiegów
  • Skanowanie zębów
  • Pobieranie wycisków

W cenie szkolenia jest skrypt, przerwy kawowe oraz obiad. Każdy uczestnik otrzymuje certyfikat. Liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejność rejestracji. Szkolenie w grupie 6 osobowej.

Wykładowca:

Anna Drobkiewicz

Dyplomowana higienistka stomatologiczna, z dużym doświadczeniem w pracy w zespole ortodontycznym. Ponad 12 lat związana w pracy zawodowej z profilaktyką oraz ortodoncją. Uczestniczyła w wielu kursach i szkoleniach podnosząc swoje kwalifikacje zawodowe wyznając zasadę, że nie idąc do przodu cofasz się. Swoja prace traktuje jak powołanie, bardzo ważna jest dla mnie bliska relacja z pacjentem motywowanie i wspieranie go przez cały okres leczenia. Od kilku lat zajmuje się również prowadzeniem szkoleń dla higienistek i asystentek stomatologicznych. Współpracuje z prestiżowymi klinikami w Warszawie w zakresie asysty ortodontycznej oraz zabiegów profilaktycznych.

Godziny:
10.00-17.00
Miejsce:
Warszawa
Cena:
750 zł
Liczba uczestników: 6

Pozostała część oferty szkoleń stomatologicznych

Zachęcam również do zapoznania się pozostałymi szkoleniami stomatologicznymi dostępnymi w mojej ofercie:

Wszystkie kursy są organizowane we współpracy ze specjalistami z branży stomatologicznej, którzy współtworzą ze mną ten projekt, i których szczerze polecam ze względu na ich wiedzę, umiejętności i doświadczenie. Zapraszam do zapisów na zajęcia, a w razie jakichkolwiek pytań do kontaktu telefonicznego lub mailowego.

Zapisz się na szkolenie już dziś!

Zdobądź wiedzę, jakiej potrzebujesz