Referencje

Deepak Simkhada

Higienista stomatologiczny / Terapeuta, CEO Perio With Deepak

Anitę poznałem w zeszłym roku jako bardzo dobrą higienistkę i przyjaciela. Spędziłem z nią kilka dni w jej klinice w Polsce. Anita również ukończyła z powodzeniem szkolenie- Masterclass in periodontal disease w dniach 15-17 września 2017 r. W Birmingham w Wielkiej Brytanii.
Uważam ją za zmotywowaną, oddaną i profesjonalną osobę. W czasie, który spędziłem w Polsce obserwując jej pracę oraz ją ucząc, odkryłem, w niej ogromną pasję do tego co robi.
Miałem szczęście, że Anita dzieli się swoją wiedzą, umiejętnościami i ją poznałem.
Jej chęć propagowania znaczenia higienistek stomatologicznych w Polsce jest godna podziwu i to, co osiągnęła do tej pory, jest godne pochwały.
Myślę, że osiągnie jeszcze wiele sukcesów w tej dziedzinie.


Ilona Piasecka

Higienistka Stomatologiczna z Werony, Włochy

Z Anitą spotkaliśmy się po raz pierwszy na trzydniowym kursie z periodontologii w Nuneaton (Wielka Brytania). Od razu zaimponowała mi ogromnym zasobem wiedzy z branży stomatologicznej, zaangażowaniem i chęcią nieustannego pogłębiania kompetencji.
Podziwiam jej umiejętności organizacyjne, kreatywność w tworzeniu nowych planów i podążanie za nimi. Jestem pełna uznania dla jej działalności i wkładu pracy dla Polskiej Akademi Profilaktyki Stomatologicznej -wreszcie polskie higienistki doczekały się rzetelnego Stowarzyszenia.
Poza pełnym profesjonalizmem, Anitę cechuje otwartość, komunikatywność i miłe usposobienie, dzięki czemu współpraca i przebywanie w jej towarzystwie jest dużą przyjemnością.


Anna Drobkiewicz

Higienistka stomatologiczna, Warszawa

Znam Anitę od ponad 6 lat. Jest osobą, która pomimo młodego wieku ma bardzo precyzyjnie określone plany na przyszłość. Ma ogromny potencjał jest ambitna, a przede wszystkim bardzo pracowita. Bardzo odważnie wytycza swoje życiowe plany i bez oporów je realizuje.
Jest zdeterminowana w dążeniu do wyznaczonego celu. Gotowa do wielu poświęceń I wyrzeczeń, jeżeli chodzi o osiągniecie określonych rezultatów. Kocha swoja prace, a pasją zaraża innych. Aktualnie współpracujemy w Stowarzyszeniu Polska Akademia Profilaktyki Stomatologicznej, którego Anita jest Prezydentem. Zależy nam na podniesieniu rangi oraz prestiżu zawodu higienistki w Polsce.
Z ogromna ciekawością będę obserwować jej kolejne kroki. Kibicuje Anicie w realizacji każdego wytyczonego planu.


Magdalena Michałowska

Higienistka stomatologiczna, Warszawa

Z Anitą połączyła nas działalność w Zarządzie Polskiej Akademii Profilaktyki Stomatologicznej.
Po Konfucjuszu zwykło się powtarzać, że aby nie przepracować ani jednego dnia w swoim życiu wystarczy wybrać zawód który się kocha. Anita jest żywą, oddychająca i czarującą "formą" owego twierdzenia. Wśród części członków PAPS krąży plotka według której miała urodzić się już ze skalerem w dłoni, inni twierdzą, że to swoje pierwsze samodzielne kroki skierowała do niego.
Przyznam, że znając jej ambicje, poczucie misji oraz przebojowość nie wykluczam żadnej z przytoczonych wersji.
Współpraca z Anitą to przyjemność, a także możliwość przebywania z osobą, która z pasją i profesjonalizmem szerzy świadomość profilaktyki zarówno pośród lekarzy, higienistek, jak i niezwiązanych z branżą stomatologiczną ludzi.


Marcin Mazik

Lekarz stomatolog, właściciel Dental Passion

Anita Walczak wykonuje w moim gabinecie zabiegi higienizacji.
Robi to z wielką pasją, widać że praca sprawia jej dużą satysfakcję.
Do każdego pacjenta podchodzi indywidualnie, zabiegi wykonuje bardzo dokładnie, a zarazem delikatnie, pacjenci zawsze wychodzą zachwyceni. A co za tym idzie, ja również jestem bardzo zadowolony mając tak wykwalifikowany personel.
Mam pewność że zachowany jest najwyższy standard usług, a to sobie bardzo cenię.


Szymon Zieliński

Pacjent, Żyrardów

Anita to higienistka z powołania. Osoba która z prawdziwą pasją podchodzi do stomatologii i pacjenta. Zaskoczyła mnie profesjonalizmem i dbałością o szczegóły. Mimo, iż korzystałem z usług wielu stomatologów tylko ona zadbała o mój komfort. Poduszka pod głowę czy wazelina na ustach powinny być standardem jednak nigdzie indziej tego nie dostałem. Jest świetnym nauczycielem i każde słowo podpiera dokumentacją fotograficzną dzięki której wiem, że nie naciąga faktów. Pokazała prawdziwe oblicze moich problemów w taki sposób bym je zrozumiał, i sam poczuł, że chcę walczyć o każdy ząb. Aż trudno uwierzyć ale dopiero Ona nauczyła mnie myć zęby- w wieku 31 lat!!! Nie dajcie się jednak, zwieść jej uroczej osobowości. Potrafi być stanowcza i konsekwentna. Nie pomoże wam "zamieść brudu z zębów pod dywan". Na nic zdadzą się kłamstwa o myciu i nitkowaniu. Ma sposoby żeby udowodnić każde niedociągnięcie. Czułem się w jej rękach bezpiecznie. Polecam!


Danuta Rozmarynowska

Higienistka stomatologiczna, Kraków

Poznałam Panią Anitę, kiedy była jeszcze kursantką na szkoleniach PerioCare w Krakowie, dzisiaj sama szkoli i musze przyznać, że robi to dobrze. Jest zaangażowana i stara się, aby edukacja higienistek stomatologicznych w Polsce była na wysokim poziomie. Poza tym Pani Anita to po prostu świetny i serdeczny człowiek, z dużą empatią dla wszystkich swoich kursantów.


Monika Rosa

Lekarz ortodonta, właściciel Silver Dental Clinic

Pani Anita Walczak pracuje od blisko dwóch lat w klinice Silver Dental Clinic w Piasecznie na stanowisku higienistki stomatologicznej i asystentki ortodontycznej. Jest osobą bardzo zaangażowaną w Swoją pracę, pomysłową i zdeterminowaną w dążeniu do celu. Jako asystentka i higienistka świetnie radzi Sobie na polu komunikacji z pacjentem. Aktywnie bierze udział w organizowaniu i realizacji programu edukacyjnego "Zdrowy Uśmiech Przedszkolaka" prowadzonego przez Silver Dental Clinic w przedszkolach na terenie gminy Piaseczno.
Współpraca z Panią Anitą daje dużo satysfakcji.


Adrianna Średzińska

Coach, trener biznesu

Anita to osoba bardzo konkretna, komunikatywna, z wielką pasją.
Potrafi jasno przekazać wiedzę dotyczącą stomatologii i zainteresować nią słuchaczy. Duży profesjonalizm i zaangażowanie, polecam.

Pozdrawiam i życzę Ci skrzydeł u ramion w rozwoju :)


Michał Jakubowski

Trener rozwoju osobistego

Aż wstyd się przyznać, ale dopiero w wieku 40 lat nauczyłem się jak należy właściwie myć zęby. Umiejętność wydaje się prozaiczna, jednak nawet myć zęby można źle i nieskutecznie. Jeśli naprawdę chcesz zadbać o siebie i swoje zęby - polecam usługi Anity Walczak. To właśnie od Anity na jej wystąpieniu nauczyłem się tak wiele o swoich zębach.


Krzysztof Kowalczyk

Lekarz stomatolog

Anita jest jedną z lepszych asystentek z jakimi pracowałem. Doskonale zdaję sobie sprawę na czym polega dobra praca w team lekarz - asystentka.
Pracę z nią wspominam bardzo dobrze. Serdecznie polecam.


Krzysztof Herdzik

Dyrektor zarządzający w globalnej organizacji

Anitę poznałem na szkoleniu Story Teller. To z jaką pasją opowiadała podczas swoich wystąpień, o tym czym się zajmuje powodowało, ze jej historia przykuwała uwagę wszystkich słuchaczy. Dzięki swojej spójności, konsekwencji i szacunkowi potrafiła szybko zbudować autorytet przed publicznością.

Anita jest spójną, pełną pasji i konsekwencji osobą, która szanuje wartości innych ludzi. Jest wrażliwa na świat i przede wszystkim potrafi słuchać, nawet wtedy gdy mówi. To wielki dar, gdyż pozwala jej być w pełni oddaną temu co robi.

Chciałbym mieć zawsze okazję pracować z takimi osobami jak Anita, wówczas nawet największe wyzwanie zakończy się sukcesem.

Dorota Stankowska

Stankowscy&Białach Stomatologia

Współpracuję z Anitą Walczak w zakresie profesjonalnej higienizacji zębów u naszych pacjentów. Centrum Stankowscy&Białach Stomatologia jest miejscem, gdzie kładziemy ogromny nacisk na to, aby pacjent miała swoje zęby przez całe życie. Jednym z czynników jest idealna higiena jamy ustnej. Dlatego wybraliśmy Anitę do pracy z nami, gdyż jest ona nie tylko niesamowicie wykształconą higienistką, która ma ogromną wiedzę i umiejętności, ale przede wszystkim umie zmotywować pacjenta do codziennej higieny zębów. Pracuje szybko i skutecznie dzięki czemu wizyty dla pacjenta są bardzo komfortowe. Polecam jej usługi jeśli chcesz być jej pacjentem, jeśli ma opiekować się Twoimi pacjentami czy ma wykonać szkolenia twoich higienistek.

Lek. Stom. Tomasz Rozwadowski

Właściciel Centrum Stomatologii Estetycznej i Implantologii Galeria Uśmiechu w Krakowie,
Prezes Stowarzyszenia Liderów Stomatologii Polskiej

Poznałem Anitę parę lat temu i powiem szczerze jej osoba zrobiła na mnie spore wrażenie. Przede wszystkim bardzo dużą aktywnością i energią, chce wiele dokonać i ma bardzo jasno wytyczone cele. Jest dla mnie bardzo dobrym połączeniem i wizjonera i realizatora swoich wizji, co stawia prawdopodobieństwo ich realizacji bardzo wysoko. I po tych paru latach widać, że faktycznie tak jest. :)
Posiada bardzo dużą wiedzę i sporą praktykę jak na tak młodą osobę, Ma odwagę zrzeszać i nauczać, choć niełatwe to zadania. Bardzo podziwiam jej dokonania zarówno na polu higieny stomatologicznej jak i bycia prezydentem PAPS. Szczerze kibicuję i realizacji kolejnych celów i dalszemu rozwojowi.

Elżbieta Nowak

Higienistka stomatologiczna, Kierownik ds. administracji i zaopatrzenia

Anitę poznałam kilka lat temu. Miałam przyjemność z nią współpracować. Anitę doskonale opisuje cytat Konfucjusza „Wybierz pracę, którą kochasz a nie będziesz musiał pracować nawet przez jeden dzień w swoim życiu„. Anita kocha to co robi. U Anity widać ogromną pasję i radość jaką sprawia jej wykonywany zawód higienistki stomatologicznej. Na pierwszym wykładzie na jakim byłam to był wykład Anity podczas zjazdu PAPS w Iławie. Wykłady Anity wciągają już od pierwszych zdań, nie ma mowy o nudzie. Dużo konkretnych informacji i praktycznych wskazówek podanych w interesujący sposób. Gorąco polecam.