O mnie

Anita Walczak

Higienistka stomatologiczna z ogromną pasją do swojego zawodu. Autorka książki pt. Sztuka mycia zębów wydanego przez PZWL Wydawnictwo Lekarskie. Właściciel kliniki stomatologicznej Atelier Uśmiechu w Warszawie.


Posiada bogate doświadczenie w pracy z pacjentami, co po kilkunastu latach pracy zaowocowało stworzeniem autorskiego protokołu opieki nad pacjentami.


Założyciel oraz Prezydent Stowarzyszenia Polskiej Akademii Profilaktyki Stomatologicznej w okresie 2016-2019, najbardziej dynamicznie rozwijającej się organizacji higienistek stomatologicznych w Polsce.


Oprócz pracy klinicznej prowadzi działalność edukacyjną, publikuje artykuły, współpracuje jako expert z kluczowymi markami na rynku w zakresie profilaktyki. Prowadzi szkolenia, wykłady oraz konferencję.


Nieustannie podnosi swoje kompetencje, uczestniczy w wielu szkoleniach i konferencjach. Zdobywa doświadczenie od zagranicznych specjalistów, uczestnicząc w kursach m.in. Włochy, Wielka Brytania, Stany Zjednoczone, Szwajcaria.


Propaguje nowe standardy pracy higienistki stomatologicznej w zespole stomatologicznym. Na co dzień twórcza, kreatywna, otwarta na ludzi, optymistka z wielkimi zasobami energii.


Otwórz się na

rozwój

Publikacje
IMG-MENU
Sztuka mycia zębów ZWIERCIADŁO
wydanie specjalne
2/2017 FIT & BEAUTY
IMG-MENU
Higienistka polisą dla lekarza Medical Tribune
Stomatologia
4/2017