Fotografia w stomatologii

Wyświetlanie 0 – 0 z 0

Strona 0 z 0

Szkolenie Termin .
Nie znaleziono produktu

Fotografia jest nieodłącznym elementem współczesnej stomatologii. Wykonujemy zdjęcia w celu lepszej diagnostyki, ponieważ pomagają one zaplanować leczenie oraz ustalić oczekiwania pacjenta. Są również ważnym elementem dokumentacji medycznej. Umiejętność wykonywania zdjęć zewnątrzustnych oraz wewnątrzustnych przydaje się w zasadzie wszystkim członkom zespołu stomatologicznego. Właśnie dlatego zapraszam do zapisów na profesjonalny kurs fotografii stomatologicznej, dzięki któremu zdobędziesz kompetencje potrzebne do wykonywania zdjęć podczas codziennej pracy z pacjentami. Na szkoleniu dowiesz się, jaki aparat oraz akcesoria warto kupić, by działać w tym zakresie w pełni profesjonalnie. Kurs fotografii stomatologicznej ma formułę teoretyczno-praktyczną i jest prowadzony przez specjalistę w tej dziedzinie. Poniżej program szkolenia oraz biografia wykładowcy.

Program:

1. Część teoretyczna
  • Wybór aparatu w zależności od potrzeb
  • Parametry i ustawienia aparatu
  • Fotografia wewnątrzustna
  • Fotografia zewnątrzustna
  • Fotografie portretowe
  • Akcesoria do robienia zdjęć stomatologicznych
  • Przechowywanie zdjęć oraz postprodukcja
2. Część praktyczna
  • Fotografia wewnątrzustna
  • Fotografia zewnątrzustna
  • Fotografie portretowe

W cenie szkolenia jest skrypt, przerwy kawowe oraz obiad. Każdy uczestnik otrzymuje certyfikat. Liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejność rejestracji. Na szkoleniu możesz korzystać ze swojego aparatu, na którym nauczymy cię pracować. Są również dostępne aparaty wykładowcy.

Wykładowca:

Robert Kruczek

Ukończył Zespół Szkół Fotochemicznych w Warszawie na Wydziale Realizacja Telewizyjna. Posiada ponad 20 -letnie doświadczenie w branży Digital Marketingu. Ze stomatologią związany od 8 lat, dzięki czemu świetnie zna realia i potrzeby zespołów stomatologicznych w obszarze fotografii. Zrealizował wiele projektów marketingowo-szkoleniowych dla branży stomatologicznej w zakresie fotografii oraz video.

Godziny:
10.00-17.00
Miejsce:
Warszawa
Cena:
1250 zł
Liczba uczestników: 20

Pozostałe szkolenia z mojej oferty

Sprawdź również inne szkolenia stomatologiczne oferowane pod marką “Anita Walczak”:

Wraz z pozostałymi twórcami projektu profesjonalnych kursów dla osób pragnących kontynuować swoją karierę w branży stomatologicznej gwarantujemy wysoki poziom zajęć i potężną dawkę praktycznej i teoretycznej wiedzy. Zapraszam do zapisów, a w razie pytań – do kontaktu telefonicznego lub mailowego.

Zapisz się na szkolenie już dziś!

Zdobądź wiedzę, jakiej potrzebujesz