Prezydent Polskiej Akademii Profilaktyki Stomatologicznej.
Dyplomowana Higienistka stomatologiczna, studentka nauk o Zarządzaniu.
Na co dzień spełnia się w pracy z ludźmi, dbając o ich piękne uśmiechy. Ma bogate doświadczenie w pracy z pacjentami pracując w prestiżowych klinikach na terenie całego kraju.

Oprócz pracy klinicznej prowadzi działalność edukacyjną m.in. specjalistyczny blog dla higienistek oraz blog dla pacjentów, publikuje artykuły oraz case study w czasopismach branżowych.
Prowadzi portal edukacyjny oraz wiele szkoleń i wykładów dla higienistek stomatologicznych oraz lekarzy dentystów.
Trener Swiss Dental Academy.

 

W dzisiejszych czasach uśmiech jest synonimem pewności siebie, szczęścia, spełnienia i radości.

 

Sukcesywnie przechodząc wszystkie etapy kariery pracowała na takich stanowiskach jak manager kliniki stomatologicznej,
specjalista ds. marketingu w centrum stomatologicznym, koordynator zespołu higienistek, higienistka stomatologiczna oraz asystentka stomatologiczna.
Zaangażowana w propagowanie Digital Smile Design z dr Tomaszem Rozwadowskim.
Nieodłącznym elementem w jej pracy jest aparat fotograficzny, lupy oraz mikroskop stomatologiczny. W codziennej praktyce wykorzystuje nowoczesne możliwości laserów stomatologicznych.
Nieustannie podnosi swoje kompetencje, uczestniczy w wielu szkoleniach i konferencjach u takich wykładowców jak dr Tomasz Rozwadowski,
dr n. med. Kinga Grzech-Leśniak, dr Pavol Andel, dr Neha Dixit,
dr Wojciech Bednarz, dr n. med. Witold Jurczyński, dr n.med Mariusz Duda, dr John C. Cranham, Mariusz Oboda, Mariusz Szuba, Tony Robbins,
T. Harv Ecker, Mateusz Grzesiak i wielu innych.

 

Moja praca ma charakter dualistyczny: poprzez zabiegi profilaktyki dbam o zdrowie jamy ustnej, jednocześnie edukując pacjenta – jak prawidłowo dbać o zęby. Swój zawód traktuję jako powołanie, lubię pracować z ludźmi, do każdego pacjenta podchodzę indywidualnie. Ważne jest dla mnie nawiązywanie relacji, bycie przy pacjencie przez cały okres leczenia.

Moim konikiem w pracy medycznej jest ortodoncja, współpracuję ze specjalistami w tej dziedzinie, propaguje nowe standardy pracy higienistki w zespole ortodontycznym. Uwielbiam moment, kiedy pacjenci po zakończonym leczeniu porównują zmianę w swoim wyglądzie - często jest też to zmiana w nich. Uśmiech ma moc łamania barier, pomaga w kontaktach międzyludzkich, jak i w pracy.
Na co dzień twórcza, kreatywna, otwarta na ludzi.

 

Wszystko co w życiu robię,
robię z pasją i zaangażowaniem.

START

O MNIE

SZKOLENIA

REFERENCJE

KONTAKT

PAPS

BLOG SZKOLENIA

BLOG HIGIENISTKA

BLOG PACJENCI

 

© Anita Walczak

 

Projekt / Foto / Wykonanie: ARTREPUBLICA Rafał Poławski